window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

West Ham s problémami v útoku

Anglický futbalový klub West Ham United má pred štartom novej sezóny Premier League značné problémy v ofenzíve. Po tom, čo si natrhol väzivá v členku Andy Carroll, vynechá úvod ročníka aj nová posila Enner Valencia.
Zdroj: Screen
Zdieľajte:

Ekvádorský útočník, ktorý prišiel do WHU v júli z mexickej Pachucy, dostal po svetovom šampionáte od klubu voľno a nestihne sa dostať včas do potrebnej kondičky.

"Do Ennerovho príchodu sme vložili nemalé finančné prostriedky, je to naša najväčšia letná akvizícia, no po majstrovstvách sveta bude potrebovať ešte dva až tri týždne, na to aby bol pripravený odohrať súťažný zápas. Je už síce v plnej tréningovej záťaži, no nastúpiť bude môcť najskôr až 26. či 27. augusta na duel v Capital One Cup-e," uviedol pre oficiálnu webstránku West Hamu spolumajiteľ klubu David Sullivan.

Dvadsaťštyriročný Valencia, autor všetkých troch gólov Ekvádoru na MS v Brazílii, by mal vynechať úvodné dva zápasy ligovej sezóny proti Tottenhamu (16. 8.) a Crystal Palace (23. 8.).

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články