window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Februárová tipovačka - Výsledky 4. kola

BRATISLAVA - Aj posledné kolo našej februárovej tipovačky je úspešne za nami. Pre koho z Vás bolo najúspešnejšie a prinieslo mu okrem titulu Víťaz týždňa aj 10 EUR kredit na tipovanie? Hneď sa dozviete, čítajte ďalej!
Zdroj: koláž, futbalovysvet.sk
Zdieľajte:

Aktuálne vyhodnotené kolo : 4 / 4

Prijímanie tipov : 25.2. od 20:00 hod. - 27.2. do 14:00 hod.

Počet účastníkov v tomto kole : 14

Bodovanie: každý uhádnutý zápas 1 bod, uhádnutý Bonusový zápas + 1 bod naviac, "like" na Facebooku na príspevok + 1 bod.

Aj v záverečnom kole súťaže to bolo veľmi vyrovnané. Veď uznajte sami - medzi 1. a 8. miestom bol rozdiel jediného bodu! Šiesti súťažiaci získali 5 bodov, dvaja najúspešnejší získali po 6 bodov. Práve medzi nimi sa rozhodovalo o Víťazovi týždňa. Zvíťazil ten rýchlejší - a tým tentokrát bol...

Výsledky 4. februárového kola:

1. Radovan Petrovič Petrovič - 6 bodov

2. Zdenko Gálik - 6 bodov
3. Jozef Adamuščin - 5 bodov
4. Marek Zaujec - 5 bodov
5. Martin Šnirc - 5 bodov
6. Róbert Gális - 5 bodov
7. Marián Petrovič - 5 bodov
8. Myshka Hrdlikova - 5 bodov
9. Matej Picho Páchnik - 4 body
10. Radovan Novotny - 3 body
11. Andrej Vaňo - 3 body
12. Matus Mato Mauri - 2 body
13. Tomas Holub - 2 body
14. Istvan Szabo - 2 body

... Radovan Petrovič Petrovič! Gratulujeme k víťazstvu. Okrem titulu Víťaz týždňa získavate tiež odmenu: 10 EUR kredit na tipovanie v Tipsporte!

Týmto by sme mohli celú súťaž uzavrieť...alebo ešte nie? :) Tak dobre - spravíme si ešte záverečné vyhodnotenie, v ktorom rozdelíme dokopy rovnú desiatku ďalších cien : 5 pre najlepších tipérov v mesiaci a 5 na základe žrebovania. Vyhodnotenie nájdete v tomto článku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články