Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Messi: Pred odvetou v Mníchove nemôžeme lietať v oblakoch

Iba jedinému tímu sa vo vyraďovačke futbalovej Ligy majstrov podarilo v odvete zmazať trojgólové manko. Deportivo La Coruňa v sezóne 2003/2004 po prehre 1:4 s AC Miláno zvíťazilo na domácej pôde 4:0 a postúpilo do ďalších bojov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Na husársky kúsok galícijského tímu sa vynasnaží nadviazať Bayern Mníchov, ktorý v úvodnom semifinále prehral na pôde Barcelony 0:3.

Dvojgólový hrdina "Kataláncov" Lionel Messi tvrdí, že bundesligový šampión v Alianz aréne nepredá kožu lacno. "Nemecké tímy sú vždy tvrdým orieškom, či už na reprezentačnej úrovni alebo v klubových súťažiach. V úvodnom zápase sme dosiahli veľmi dobrý výsledok, no pred odvetou nemôžeme lietať v oblakoch. Do Mníchova nesmieme cestovať s prehnaným sebavedomím," citovala agentúra DPA slová Messiho, ktorý je so 77 gólmi najlepším strelcom v histórii LM.

Bayern na Nou Campe dlho odolával, po úvodnom inkasovanom góle sa však jeho plány uhrať úspešný výsledok zrútili ako domček z karát. "Mali sme šťastie, že sme v priebehu troch minút strelili dva góly. Hlavne ten prvý bol veľmi dôležitý, preto som ho prežíval veľmi emotívne. Neinkasovali sme ani raz, čo sa v pohárovej Európe vždy ráta," dodal argentínsky kanonier.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články