VIDEO To je blázon! Denis Vavro v príprave brutálne zoťal reprezentačného spoluhráča

PRAHA - Futbalisti AC Sparta Praha zvíťazili v prípravnom dueli v Prahe nad dánskym FC Kodaň 2:0.
Denis Vavro oslavuje svoj exportný gól.
Zdroj: TASR/AP - Liselotte Sabroe

Už v sedemnástej minúte poslal do vedenia Spartu nigérijský útočník Victor Olatunji, ale pre slovenského fanúšika najzaujímavejší moment sa odohral o necelých desať minút neskôr.

V 26. minúte zápasu sa pražský klub pokúšal o rýchly prechod do ofenzívy, keď mal na krídle našliapnuté k rýchlemu útoku slovenský reprezentant Lukáš Haraslín. Toho ale nekompromisne zoťal jeho spoluhráč z repre Denis Vavro, ktorý si za brutálny zákrok vyslúžil okamžitý odchod do šatní po červenej karte.

Gólová radosť hráčov Košíc.Hral aj za trnavský Spartak: Košice ulovili americkú posilu

"To je blázon!" okomentovali brutálny zákrok Vavra v prípravnom zápase českí komentátori. "Prečo musíte v priateľskom zápase robiť takéto šialené veci," zhodli sa. Sparta ešte výhru vyšperkovala druhým gólom, ktorý v 76. minúte strelil domáci Kuchta.