VIDEO Splnený sen: Šestnásťročný mladík sa stal historicky najmladším strelcom dvoch gólov v zápase!

JANOV - Mladučký Pietro Pellegri sa stal najmladším strelcom dvoch gólov v jednom zápase!
Zdroj: fb.com/genoaCFCofficial

Pietro Pellegri má iba šestnásť rokov a tak streliť dva góly v jednom zápase jednej z najprestížnejších európskych líg a osláviť ho priamo s otcom, ktorý je na lavičke vášho tímu, je naozaj splnený sen.

Neboli to ale prvé góly v Serie A od Pellegriho. Podarilo sa mu totiž skórovať už na olympijskom štadióne v Ríme proti AS ešte v apríli tohto roku.

Prečítajte si aj: Inšpirujte sa skúsenými tipérmi: Jeden si parádne zarobil, druhý mal 170 tisíc na dosah!

V nedeľnom zápase Janova proti ďalšiemu rímskemu celku, SS Laziu, prišiel na ihrisko z lavičky náhradníkom a okamžite zahviezdil. Dvakrát dokázal zmazať jednogólové manko, keď najprv v 57. minúte reagoval na gól Bastosa a v 73. minúte vyrovnal na 2:2. Body ale napokon aj tak putovali do Ríma, keďže v 82. minúte rozhodol o výhre Lazia Immobile.

"Je to splnený sen. Naozaj veľmi dôležitý večer pre mňa a môjho otca," povedal mladý rekordér pre talianske médiá.

Gól na 1:1 v 57. minúte

Gól na 2:2 v 73. minúte