VIDEO Najškandalóznejšia penalta v histórii: Kde videl rozhodca nedovolený zákrok?

GLASGOW - Neskutočný "zárez" zažili v domácej súťaži hráči Celticu Glasgow.
Zdroj: reprofoto: video

Futbalisti Celticu Glasgow suverénne vládnu pelotónu škótskej ligy, s predstihom si zabezpečili majstrovský titul a v sezóne ešte neokúsili trpkosť prehry. Súperov doslova valcujú, veď pred víkendovým kolom zakopli v 32 zápasoch len pri troch remízach.

Prečítajte si aj: VIDEO Komu patrí budúcnosť? 10 hráčov, za ktorých zaplatia kluby 100 miliónov libier

Za ďalšou výhrou kráčali aj na trávniku Ross County, dve minúty pred koncom viedli 2:1. Potom ale domáci Alex Schalk, ktorý bol na trávniku sotva päť minút, predviedol v pokutovom území zúfalý teatrálny pád. Aj z prvého pohľadu bolo pritom jasné, že brániaci Erik Sviatchenko sa súpera ani nedotkol.

Z tejto šokujúcej penalty napokon Liam Boyce vyrovnal na konečných 2:2.