VIDEO Na Myjave lietali aj päste: Tento zákrok odštartoval hromadnú bitku!

MYJAVA - Slávnostnú rozlúčku domáceho kapitána Spartaku Martina Černáčka zatienil čierny moment z úplného záveru stretnutia domácej Myjavy a hosťujúceho ŠK Slovan Bratislava.
Zdroj: facebook.com/SpartakMyjavaMY

Ten bol poriadne nervózny. Po jednom zo zákrokov vzplanuli vášne a priamo na ihrisku sa strhla riadna mela a skutočná bitka, v ktorej vzduchom lietali aj päste! Hlavný rozhodca po tomto incidente vylúčil až trojicu hráčov, Kukoľa na strane domácich a Savičeviča so Schetom so Slovana.

Prečítajte si aj: VIDEO Slovan zažil divoký záver na Myjave, Podbrezová zakopla s Prešovom

Slovan si z Myjavy odviezol bod za remízu 1:1, keď na gól Pekára z piatej minúty odpovedal vyrovnávajúcim zásahom v 57. minúte stretnutia Oršula. Slovan jesennú časť uzavrel s 33 bodmi na tretej priečke so 14-bodovou stratou na vedúcu Žilinu, Myjava s 26 bodmi okupuje šiestu ligovú pozíciu.