VIDEO NECHUTNÉ! Fanúšikovia Valencie nezvládli prehru, po radujúcich sa hráčoch Barcy hádzali rôzne predmety

VALENCIA - Fanúšikovia Valencie neuniesli Messiho gól v 91. minúte.

Obhajca titulu FC Barcelona triumfoval vo Valencii 3:2 a priebežne sa dostal na čelo tabuľky. Hostia zaplatili za výhru daň v podobe zranenia špílmachera Andresa Iniestu. Ten si poranil koleno a už po štvrťhodine ho musel na ihrisku nahradiť Ivan Rakitič. Skóre otvoril v 22. minúte kapitán Barcelony Lionel Messi. Domáci otočili priebeh v úvode druhého polčasu, keď v rozpätí štyroch minút skórovali Munir El Haddadi a Rodrigo. Za Kataláncov však po hodine hry vyrovnal Luis Suarez a posledné slovo mal Messi, ktorý v nadstavenom čase premenil jedenástku.

Prečítajte si aj: VIDEO Mourinho sa vracia na Stamford Bridge: Bude z toho veľkolepý návrat, či tvrdá facka pre United?

Rozhodujúci zásah Kataláncov však mal nechutnú dohru. V momente, keď sa hráči radovali z gólu, začali domáci fanúšikovia po nich hádzať rôzne predmety. Ako odhalili opakované zábery, hráčov Barcelony trafila fľaša plná vody a najhoršie do odniesol Neymar.

Uvidíme ako celú situáciu vyrieši disciplinárna komisia španielskej ligy a či čaká na Valenciu dodatočný trest.