VIDEO Mladučký Rashford spasiteľom United: Vardy a Hazard krásnymi gólmi naštartovali svojich

LONDÝN - V šlágri 3. kola anglickej futbalovej Premier League si Tottenham a FC Liverpool podelili body po remíze 1:1. Prví udreli na štadióne White Hart Lane hostia, ktorí v 43. minúte otvorili skóre gólom Jamesa Milnera z pokutového kopu. „Kohúti“ vyrovnali osemnásť minút pred koncom zásluhou obrancu Dannyho Rosea.
Zdroj: Reuters

Úradujúci majster z Leicestru sa dočkal prvého víťazstva v sezóne keď zdolal Swansea 2:1. Pekný úvodný gól, ktorý naštartoval šampióna v ceste za tromi bodmi, strelil kanonier Jamie Vardy. Z premiérových troch bodov sa tešil aj Arsenal Londýn, ktorý vyhral vo Watforde 3:1.

V poslednom sobotňajšom zápase strelili hráči Manchestru United gól Hullu až v druhej minúte nadstaveného času. Tri body "červeným diablom" zabezpečil striedajúci Marcus Rashford. Slovenský brankár v službách domácich Dušan Kuciak do zápasu nezasiahol.

Z gólov zaujali predovšetkým tri krásne zásahy londýnskej Chelsea proti Burnley, o ten prvý sa postaral v skvelej forme hrajúci Eden Hazard.

Tottenham Hotspur – FC Liverpool 1:1 (0:1)
Góly: 72. Rose – 43. Milner (11m), 31.211 divákov.

Chelsea Londýn – FC Burnley 3:0 (2:0)
Góly: 9. Hazard, 41. Wilian, 89. Moses, 41.607 divákov.

Crystal Palace – AFC Bournemouth 1:1 (0:1)
Góly: 90.+3 Dann – 11. King, 23.503 divákov.

FC Everton – Stoke City 1:0 (0:0)
Gól: 51. Given (vlastný), 39.581 divákov.