VIDEO Obrovský trapas barcelonskej hviezdy v bráne Nemecka: Ako Kuco nachytal ter Stegena!

AUGSBURG - Slovenskí futbalisti senzačne triumfovali v nedeľňajšom prípravnom zápase v Augsburgu na pôde úradujúcich majstrov sveta z Nemecka 3:1.

Tretí gólový úder v 52. minúte zasadil majstrom sveta Juraj Kucka. Po rohu Hrošovského sa lopta dostala až ku Kucovi, ktorý volejom do stredu brány prepálil pomedzi nohy striedajúceho brankára ter Stegena. Bol to gól z kategórie kurióznych, pri ktorom zohral rolu premočený terén po krupobití, ktoré predĺžilo polčasovú prestávku v nemeckom Augsburgu. Tak či onak hviezdny brankár FC Barcelona sa musel poriadne červenať.

"Bolo to náročné, v druhom polčase skôr boj. Stretnutie sme však zvládli ako tím. Čo povedať k môjmu gólu? Aj také sa rátajú." uviedol na margo kuriózneho gólu šťastný strelec.